Otopark Şap Kurutma

Otopark şap kurutma işlemi otopark gibi kapalı alanların güneş görmemesinden kaynaklanan ve çok sık rastlanan rutubetlenme sorununa çözüm olmak amacıyla yapılan bir işlemdir.Garaj şap kurutma işlemi şap atımının hemen ardından yapılması gerekli olan bir işlem olup, güneş ile temasın mümkün olmadığı garajlar için şap atım işlemi kadar önemlidir.Otopark şap nemi kurutma şap atma işlemi kadar hızlı, sağlıklı ve kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Bu tarz yerlerde şap atma işlemi tek başına kesinlikle yeterli olmamakta ve mutlak suretle şap kurutma işleminin de yapılması gerekmektedir.Otoparklarda şap atma işlemi sadece nemlenme sorunu ile mücadele edebilmek için değil, aynı zamanda düz bir zemin elde edebilmek için de uygulanmaktadır.Şap atma işlemi yapılmadan önce beton üzerinde bulunan her türlü engel kaldırılmalı toz, kir vb. zararlı maddeler ortamdan uzaklaştırılmalıdır.Aksi takdirde atılan şap hem nemlenmeyi engellemeyecek hem de zeminin düz bir hal alamamasına neden olacaktır.Şap atma işlemi sonrasında şapın su içerisinde kolaylıkla çözünebilir bir malzeme olmasından dolayı bir an önce kurutma işlemine geçilmelidir.

Ancak otopark ve garajlar genelde çok büyük yapıda alanlar olduğundan dolayı bu alanlarda mutlak suretle şap kurutma cihazından faydalanılması gerekmektedir.Şap kurutma cihazları kapasitelerine göre farklı alanlarda kullanılabilen cihazlardır. Her cihaz kapasitesine uygun bir alanda kullanılmalıdır.Kapasite yetersizliğinden dolayı büyük bir alanda kullanılan cihaz şapı istenilen seviye kurutamayacağından bu durum hem zaman kaybına hem de emek kaybına sebep olmakta, ayrıca nemlenme ihtimalini de arttırmaktadır.

Otopark Şap Kurutmada Bir Adet Kurutma Cihazı Yeterli Olur Mudur ?

Aynı şekilde alana fazla gelen bir cihaz edinmekte maddi açıdan kayıplara yol açabileceği gibi şapın gereğinden fazla nemini kaybetmesine ve şap üzerine uygulanacak olan diğer materyallerin uygulanamamasına neden olmaktadır.Firmamız şap kurutma işlemlerinizin her adımında yardımcı olmak için hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde her büyüklükte otoparka atılmış olan şapı kurutabilecek kapasitede cihazlar mevcuttur.Bu cihazlarımızı direk satın alarak farklı çalışmalarınızda da kullanabileceğiniz gibi günlük ve haftalık olarak kiralama yöntemimiz ile de şap kurutma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şap kurutma işlemlerinizi firmamızdan temin edeceğiniz cihazlarımız ile yapmak istediğinizde firmamız ile irtibata geçip, şap uygulamasını ne zaman yaptığınız, hangi amaçla yaptığınızı, şap atılmış olan otoparkınızın genişliğini ve adres bilgilerinizi paylaştığınızda alanınıza en uygun kapasiteye sahip olan cihaz adresinize kadar getirilmektedir.

Adresinize kadar getirilecek olan cihazın kullanımı hakkında cihaz teslimine gelen deneyimli personellerimiz gereken tüm bilgileri verecekler, istediğiniz takdirde cihazın alana doğru şekilde konumlandırılması konusunda da yardımcı olacaklardır.Firmamız sadece şap kurutma cihazlarının satış ve kiralamasını yapmamakta aynı zamanda bu cihazların servis hizmetini de vermektedir.Cihazlarımızı kullanırken yaşayacağınız her türlü sorunda sizlere yardımcı olabilmek ve şap kurutma işleminizin bir an önce sonuçlanmasını sağlamak adına cihazın bulunduğu yerde servis hizmeti vermekte gerektiğinde arızalı cihazınızın yerine yeni cihaz teminin de yardımcı olmaktadır.Garaj şap nemi kurutma işlemi boyunca kullanabileceğiniz şap kurutma cihazlarımız gerektiğinde 24 saat boyunca hiç durmadan çalışabilecek şekilde tasarlanmış olup, şap kurutma işlemlerinizi mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlanmasına yardımcı olmakta ve otopark gibi güneş görmeyen alanların nemlenme sorunu ile karşılaşmasına da engel olmaktadır.Cihazlarımız her türlü ortamda çalışabildiği gibi en düşük sıcaklıklarda bile ( 0 derece ) rahatlıkla sıcak hava vererek şap üzerinde oluşan nemi suya dönüştürebilmektedir. Suya dönüştürülmüş olan nem cihazımızın deposunda hapsedilebileceği gibi basit bir tahliye hortumu bağlantısı ile bu su dışarıya da atılabilmektedir.Cihazlarımız son derece güvenli bir şekilde çalışmakta olup, tahliye hortumu kullanılmadığı zamanlarda deposunun taşma ihtimaline karşılık deposu dolmak üzereyken çalışmayı durdurmakta ve deposunun boşatılması gerekliliğini kullanıcısına iletmektedir.

Şap Kurutma Cihazlarının Elektrik Tüketimi Ne Kadardır ?

Otopark şap kurutma işlemi için üretilmiş olan şap kurutma cihazları elektrik sarfiyatı bakımından da son derece ekonomik olup, hem kullanıcı hem de çevre dostu bir cihazdır.Şap kurutma cihazlarının en önemli püf noktası doğru şekilde konumlandırılmasından geçmektedir. Özellikle otopark gibi geniş alanlarda doğru şekilde bir konumlandırma yapılmadığı takdirde bir taraf çok fazla kurutulmuş iken diğer taraf fazla nemli kalabilmektedir.

Bu durumda ilerleyen dönemlerde pek çok sorunu beraberinde getirmekte ve yapılan tüm işin boşa gitmesine neden olmaktadır.Otopark ve garaj şap kurutma işlemlerinde şap kurutma cihazı alanın tamamını görebilecek bir yere yerleştirilmelidir. Belirli bir uzaklıktan bile kurutma işlemini gerçekleştirebilen cihazlarımızdan bu sayede en yüksek verimi alabilmek mümkündür.Eğer bu durum mümkün olmuyorsa cihazlarımız tamamında bulunan kauçuk tekerlekli sistem sayesinde cihaz yer değiştirilmeli ve her alan eşit bir şekilde kurutulmalıdır. Cihaz şap atılmış alan üzerine hareket ederken kauçuk tekerlekleri sayesinde hiçbir şekilde şap atılmış alana zarar vermemektedir.Otopark şap kurutma işlemlerinizin sorunsuz, sağlıklı, hızlı ve kontrollü bir şekilde yapılması için şap kurutma cihazından faydalanmanızı tavsiye etmekte ve şap kurutma cihazı temini için firmamız ile irtibata geçmenizi öneriyoruz.

Otopark Şap Kurutma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön