Isımak Isıtıcı Cihazlar

Isımak tipi ısıtıcı cihazlarımız genellikle inşaat ve şantiyelerde kullanılmaktadır. Elektrik gücünüzün yetmediği alanlarda kademeli çalışma özelliği sayesinde 30kw lık cihazı 15kw gücünde çalıştırabiliyorsunuz. Ayrıca makinelerimiz üzerinde bulunan termostat sayesinde ortam sıcaklığını sabit tutabilirsiniz. Isıtıcı cihazlarımızı dilerseniz kiralayabilir veya satın alabilirsiniz.

Şantiye Isıtma

Şantiyelerde beton ve şap uygulaması yapılırken özellikle kış aylarında sıkça tercih edilen ısımak cihazlar, çalışma ortamının daha sıcak ve kullanılan malzemenin daha sağlıklı kurumasını sağlar.

Sera Isıtma

Sera ısıtma da sıklıkla kullanılan ısımak ısıtıcılar, yıl boyunca taze meyve ve sebze üretimi yapmak isteyen üreticiler için doğru tercih olacaktır. Seralar için elektrikli ısımak kullanılması uygundur.

Depo Isıtma

Kapalı alanlar için piyasadaki en iyi ısıtıcılardan biri olan ısımak tipi ısıtıcılar, kiralık ve satılık olarak satışa sunulmuştur. Üzerlerinde bulunan termostatları sayesinde ortamdaki ısı derecesini sabit tutma özellikleri vardır.

  • Kiralama ve satın alma seçenekleri için hemen arayın 0539 774 53 95
Başa dön